LAJMI I FUNDIT:

Enea Koliçi prezantohet te Gjilani

Enea Koliçi prezantohet te Gjilani
Foto: SC Gjilani/Facebook

Gjilani e ka prezantuar Enea Koliçin në fanellën e tyre edhe pse portieri ditë më parë e kompletoi kalimin.

Reklama

Portieri nga Pogradeci nënshkroi kontratë dyvjeçare me klubin gjilanas, derisa ai ishte pjesë e disa skuadrave në Greqi dhe Shqipëri.

Koliçi do të jetë gardiani kryesor i Gjilanit, që aktualisht është pjesë e parakualifikimeve në Ligën e Evropës.

Prezantim ZyrtarEnea Koliqi vesh fanellën e SC Gjilanit për herë të parëMirësevjen Enea 🔴⚪️

Publiée par SC Gjilani sur Lundi 10 août 2020

“Prezantim zyrtar. Enea Koliqi vesh fanellën e SC Gjilanit për herë të parë. Mirësevjen Enea”, thuhet në njoftimin e skuadrës gjilanase në Facebook.

Koliçi ka mjaftë përvojë të madhe dhe Gjilani shpreson që në edicionin 2020/21 të përfitojë nga kjo gjë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
“Është shumë e thjeshtë”, Erik Ten Hag shpjegon arsyet që çuan deri tek humbja ndaj Crystal Palace

“Është shumë e thjeshtë”, Erik Ten Hag shpjegon arsyet që çuan deri tek humbja ndaj Crystal Palace

Premier League
Jurgen Klopp: Nuk kam parë kurrë një ndeshje si kjo, vendime të çmendura

Jurgen Klopp: Nuk kam parë kurrë një ndeshje si kjo, vendime të çmendura

Premier League
Tifozët e Crvena Zvezdës vajtojnë terroristin e tyre që u vra në Kosovë

Tifozët e Crvena Zvezdës vajtojnë terroristin e tyre që u vra në Kosovë

Ligat tjera
‘El Clasico’ i basketbollit kosovar i takon Trepçës

‘El Clasico’ i basketbollit kosovar i takon Trepçës

Super Liga
Policia e Kosovës nuk lejon shpalosjen e banerit nga tifozeria “Torcida” për ngjarjet ne veri

Policia e Kosovës nuk lejon shpalosjen e banerit nga tifozeria “Torcida” për ngjarjet ne veri

Super Liga
Kalo në kategori