Modelja dhe aktorja e famshme, Emily Ratajkowski, e ka publikuar një video në rrjetet sociale nga karrigia dentare dhe i ka shokuar fansat.

Në video, bukuroshja tregon se i është ënjtur buza, ndërsa arsyeja për këtë, siç ka shpjeguar ishin efektet anësore të barnave që i ka përdorur stomatologu.

Të gjitha lajmet nga Emily Ratajkowski Të gjitha lajmet nga Emily Ratajkowski

Buza e sipërme e 28-vjeçares së famshme duket shumë e ënjtur dhe e deformuar.

Megjithatë, Emily nuk e ka shpjeguar më detajisht se çfarë i ka ndodhur, ndërkohë që pamjet i kanë shqetësuar fansat e saj.

Ndryshe, Ratajkowski njihet për figurën mahnitëse trupore, të cilën shpeshherë e vë në plan të parë në pozat që i publikon në rrjetet sociale. /Telegrafi/