LAJMI I FUNDIT:

Emily poston imazhe ku shfaqet me bikini (Foto)

Emily poston imazhe ku shfaqet me bikini (Foto)

Emily Ratajkowski ka një trup që asnjëherë nuk heziton ta ekspozojë. 25-vjeçarja gjatë fundjavës i ka publikuar disa fotografi, ku shfaqet me bikini.

Reklama

Modelja e njohur ka pozuar në Bahamas për t’ua bërë më ngrohtë edhe ndjekësve të saj në rrjetet sociale.

Kim Kardashian dhe 13 ‘selfiet’ më provokuese të këtij viti (Foto, +16)
Lexo po ashtu Kim Kardashian dhe 13 ‘selfiet’ më provokuese të këtij viti (Foto, +16)

Njëherësh, ajo i ka vënë në plan të parë edhe të pasmet, në një imazh që ia ka kushtuar vetëm pjesës së pasme të trupit të saj.

Imazh kushtuar vetëm pjesës së pasme
Imazh kushtuar vetëm pjesës së pasme

Bukuroshja në Bahamas shoqërohet nga koleget e saja, si Bella Hadid, Hailey Baldwin, Alessandra Ambrosio e Elsa Hosk. /Telegrafi/

Bukuroshja i ka postuar disa fotografi ku shfaqet me bikini
Bukuroshja i ka postuar disa fotografi ku shfaqet me bikini

Me Emilyn janë edhe koleget e saja
Me Emilyn janë edhe koleget e saja