Modelja dhe aktorja amerikane, Emily Ratajkowski, tërheq vëmendje kudo që paraqitet, ndërsa së fundmi e ka vizituar Teksasin.

Bukuroshja është veshur si një ‘cowgirl’ atraktive duke i mahnitur të gjithë, ndërsa disa prej imazheve i ka publikuar në rrjetet sociale.

View this post on Instagram

Yeehaw ✨thanks Texas.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Mar 26, 2019 at 5:31am PDT

Në fotografitë e postuara në Insatgram, 27-vjeçarja shfaqet me kapelë tradicionale të kaubojve, me paruke bionde, xhaketë lëkure dhe çizme të gjata.

Të gjitha lajmet nga Emily Ratajkowski Të gjitha lajmet nga Emily Ratajkowski

Si gjithmonë, ajo është kujdesur që të vë në plan të parë figurën trupore dhe gjoksin, për të cilin është e njohur.

View this post on Instagram

Texas.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Mar 23, 2019 at 5:23pm PDT

Fotografitë e publikuara kanë marrë qindra mijëra më pëlqime, ndërsa më pas Emily nuk ka harruar ta publikojë një imazh me bikini. /Telegrafi/

View this post on Instagram

🎞

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Mar 26, 2019 at 10:32am PDT