LAJMI I FUNDIT:

Elinel dhe Skerdi publikojnë këngën e re “Gaso”

Elinel dhe Skerdi publikojnë këngën e re “Gaso”
Foto: Screenshot/YouTube

Elinel dhe Skerdi kanë publikuar ditën e sotme (e mërkurë) projektin e ri muzikor.

“Gaso” mban titullin kënga e tyre, të cilën e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale.


Teksti është shkruar nga vet artistët me producim nga Melodico.

Foto: Screenshot/YouTube

Miksimi dhe masterizimi u bë nga Big Bang, ndërsa për ‘beat’-in u kujdes Melodico.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Videoja i është besuar Smart Motion.

Foto: Screenshot/YouTube

Këngën të plotë tashmë mund ta gjeni në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Elinelit.

Artistët në fjalë këtë vit kanë qenë tejet shumë të angazhuar me projekte të reja muzikore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina

"Miss Inteligjenca Artificale" - do të mbahet për herë të parë konkursi i bukurisë të modeleve digjitale

Magazina
Kalo në kategori