LAJMI I FUNDIT:

Eliminoni njollat e errëta: Me pak përpjekje, vaska juaj do të shkëlqejë

Eliminoni njollat e errëta: Me pak përpjekje, vaska juaj do të shkëlqejë

Nëse keni vërejtur njolla të errëta në vaskën tuaj, kjo është zgjidhja ideale për ju

Reklama

Vaska do të shkëlqejë, ndërsa ju nuk do të keni nevojë për përpjekje të mëdha që ta arrini këtë efekt.

E gjitha që duhet të bëni është që të hidhni 100 ml uthull në një enë dhe t’i shtoni kripë, transmeton Telegrafi.

Sasia e kripës duhet të jetë një lugë supe në 50 ml. Ngroheni në temperaturën prej 70 gradësh.

Pastaj ju duhet një leckë e butë pëlhure në të cilën do të vendosni tretjen dhe do të fshini njollat.

Pastrues i mrekullueshëm i vaskës: Bardhësi e përsosur me vetëm dy përbërës
Lexo po ashtu Pastrues i mrekullueshëm i vaskës: Bardhësi e përsosur me vetëm dy përbërës

Lëreni vaskën ashtu afro 15 – 20 minuta, pastaj shpëlajeni me ujë.

Do t’i eliminoni edhe njollat më të forta, ndërsa banja juaj do të duket si e re. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Mënyra më e lehtë për të pastruar karriget e bardha plastike: Përziejeni këto produkte me ujë dhe hiqni papastërtitë

Mënyra më e lehtë për të pastruar karriget e bardha plastike: Përziejeni këto produkte me ujë dhe hiqni papastërtitë

Bëje vet
Qyteti i së ardhmes: Parisi që merr frymë, i projektuar me ndihmën e inteligjencës artificiale

Qyteti i së ardhmes: Parisi që merr frymë, i projektuar me ndihmën e inteligjencës artificiale

Dizajn dhe Arkitekturë
Të ndërpresin sa herë flet? Ja disa shkaqe pse mund të ndodhë dhe si të reagosh

Të ndërpresin sa herë flet? Ja disa shkaqe pse mund të ndodhë dhe si të reagosh

Këshilla Lifestyle
Numerologjia financiare: Numri i kartës suaj të pagesës ju sjell fat ose ju saboton, llogarisni tuajin

Numerologjia financiare: Numri i kartës suaj të pagesës ju sjell fat ose ju saboton, llogarisni tuajin

Lifestyle
Diferenca ideale në moshë që një marrëdhënie të zgjasë

Diferenca ideale në moshë që një marrëdhënie të zgjasë

Lifestyle
Horoskopi vjetor për 2023: Zbuloni se çfarë ju pret...

Horoskopi vjetor për 2023: Zbuloni se çfarë ju pret...

Astrologji
Kalo në kategori