LAJMI I FUNDIT:

Eliminimi nga Euro 2024 – Jasir Asani gjen ‘ngushëllim’ te partnerja

Eliminimi nga Euro 2024 – Jasir Asani gjen ‘ngushëllim’ te partnerja

Me humbjen ndaj Spanjës, rrugëtimi i Shqipërisë në Euro 2024 mori fund mbrëmjen e djeshme (e hënë).

Kështu, kombëtarja shqiptare mbylli aventurën në Kampionatin, duke përfunduar e katërta në Grupin B, me vetëm një pikë.

Djelmoshat nuk kanë arritur të lënë shenjë në Kampionatin Evropian që po zhvillohet në Gjermani.


Foto: Screenshot/Instagram

Pas ndeshjes, futbollisti Jasir Asani ka publikuar një moment romantik krah partneres së tij, ku duket se edhe gjeti ngushëllim.

Të gjitha lajmet nga Jasir Asani
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Jasir Asani

Ai prej kohësh po shijon një lidhje dashurie me bukuroshen nga Tirana, Giota.

Foto: Screenshot/Instagram

Dyshja shfaqen të lumtur krah njëri-tjetrit, duke qenë kështu mbështetës për çdo gjë.

Loja e fundit e tyre me Spanjën u zhvillua në Dyseldorf të Gjermanisë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by @giota_.28

Në trend Magazina

Më shumë
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Bëhen bashkë ish-banoret e Big Brother VIP Albania 3, mahnitin me paraqitjet në bikini

Bëhen bashkë ish-banoret e Big Brother VIP Albania 3, mahnitin me paraqitjet në bikini

Magazina
Pyetet nëse ka të reja nga ajo dhe Meritoni, Ilnisa jep përgjigjjen interesante

Pyetet nëse ka të reja nga ajo dhe Meritoni, Ilnisa jep përgjigjjen interesante

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Magazina
Aktorja Eva Longoria fiton 45 milionë euro nga Jeff Bezos, duhet t'i shpenzojë për dhjetë vjet

Aktorja Eva Longoria fiton 45 milionë euro nga Jeff Bezos, duhet t'i shpenzojë për dhjetë vjet

Magazina
Kalo në kategori