Ditë më parë nëna e artistes shqiptare, Rita Ora, Vera Ora, është takuar me presidenten e vendit, Vjosa Osmani.

Kjo e fundit e mirëpriti në presidencë, ndërsa bënë diskutime të ndryshme përfshirë këtu edhe shëndetin mendor, duke qenë se psikiatrja është më e njohur në këtë fushë.

Po atë ditë u bë një koment nga Rita, e cila postoi fotografitë e tyre në InstaStory me shkrimin: “Dy nga inspirimet e mia në një dhomë”.

Foto: Screenshot/Instagram

Së fundmi takimi i Osmanit dhe Orës është komentuar edhe nga motra e Ritës, Elena Ora.

“I dua shumë këto dyja. Nëna ime dhe presidentja Vjosa Osmani”, tha ajo.

Rita Ora publikon fotografi nga takimi i të ëmës me presidenten Vjosa Osmani: Inspirimet e mia në një dhomë Rita Ora publikon fotografi nga takimi i të ëmës me presidenten Vjosa Osmani: Inspirimet e mia në një dhomë
Reklama

E në ripostimin që më pas e solli nga Osmani, ajo shtoi: “Mbretëreshat tona”.

Foto: Screenshot/Instagram

Reklama

Vera edhe më parë gjatë pandemisë kishte bërë një lidhje telefonike me presidenten Osmani.

Rita nga ana tjetër u shpall Ambasadore Nderi e Kosovës në vitin 2005. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Vera Ora (@veraora)