Të famshmet e Hollywodit kanë filluar pushimet dhe së bashku me të shfaqin linjat trupore.

Por, temperaturat e larta dhe dalja në bikini ka nxjerr në pah edhe defektet e bukurosheve botërore.

Kim Kardashian, Eva Longoria, Amber Rose janë disa prej VIP-ave që si duket kanë harruar se trupin e kanë plotë celulit.

Dhe ndërkohë që imazhet bëjnë xhiron e botës, ato pa e prishur fare terezinë vazhdojnë të kënaqen e të kalojnë pushime të lumtura.

Ndryshe, bukuroshet janë pritje të kontratave të reja, që vlejnë miliona dollarë, me apo pa celulit. /Telegrafi/

Ilary Blasi

Hillary Duff

Eva Longoria

Courtney Cox

Amber Rose

Kim Kardashian