LAJMI I FUNDIT:

Ekipi shqiptar BLINK do të përballet me ekipin Viperio në turneun e CS:GO – European Pro League

Ekipi shqiptar BLINK do të përballet me ekipin Viperio në turneun e CS:GO – European Pro League

BLINK do të përballet me ekipin Viperio në kuadër të turneut European Pro League 2nd Division.

Reklama

Kjo ndeshje do të zhvillohet në kuadër të ‘Upper Bracket’ në formatin ‘Bo3’.

Në rast të fitores ekipi shqiptar do të kaloj në finale të turneut Europen Pro League.

Në turneun European Pro League 2nd Division katër skuadra janë në garë për një grup çmimesh prej 10.000 dollarësh.

Ndeshja do të zhvillohet nesër (e martë) duke filluar nga ora 12:30, dhe do të transmetohet në kanalin zyrtar të EU Pro League.

Për momentin ekipi BLINK renditet në vendin e 205 –të në ranglistën botërore të CS:GO, dhe janë duke garuar në turne të shumtë kualifikues. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Lionel Messi refuzon ofertën marramendëse të Al-Hilal, do t'i bashkohet Inter Miamit në MLS

Lionel Messi refuzon ofertën marramendëse të Al-Hilal, do t'i bashkohet Inter Miamit në MLS

Ligat tjera
Ibrahimovic zgjedh 11-shen më të mirë me bashkëlojtarët që ka luajtur, emëron edhe veten pjesë të formacionit

Ibrahimovic zgjedh 11-shen më të mirë me bashkëlojtarët që ka luajtur, emëron edhe veten pjesë të formacionit

Ndërkombëtare
Benzema përmend Ronaldon në deklaratën e tij të parë si lojtar i Al Ittihad

Benzema përmend Ronaldon në deklaratën e tij të parë si lojtar i Al Ittihad

Ligat tjera
Real Madridi ka arritur marrëveshje me Dortmundin për të nënshkruar me Bellingham

Real Madridi ka arritur marrëveshje me Dortmundin për të nënshkruar me Bellingham

La Liga
Nis shitja online e biletave për ndeshjen Kosova – Rumania

Nis shitja online e biletave për ndeshjen Kosova – Rumania

Përfaqësuesja e Kosovës
Messi u kërkon klubeve tjera ta ndihmojnë për të nënshkruar me Barcelonën

Messi u kërkon klubeve tjera ta ndihmojnë për të nënshkruar me Barcelonën

La Liga
Kalo në kategori