LAJMI I FUNDIT:

Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Fituesja e edicionit të tretë të BBVA, Egla Ceno, deklaroi se ajo dhe Luiz Ejlli (fituesi i edicionit të dytë) jetojnë në një pallat.

Këtë e bëri të ditur gjatë një interviste në Top Arena, kur u pyet për spekulimet dhe zërave të shumtë për këtë.

“Më kanë thënë këta të lagjes që e kemi Luiz Ejllin. E kam parë para dy ose tre ditësh në ashensor, ishte me biberon  dhe po ngjitej lart derisa unë po zbrisja. I thashë mirë se erdhe në lagje”, tha Egla në një intervistë me Erjola Doçin.


Foto: Egla Ceno / Top Arena

Ajo më pas u pyet nëse i kishte shkuar për vizitë Luizit, duke qenë se jetojnë në një pallat dhe në një lagje.

“Jo, unë e mora vesh thjesht kur e pashë në ashensor”, theksoi ajo.

Gjatë kësaj interviste në Top Arena, Egla ndau gjithashtu edhe detaje të tjera si dhe raportin që ka me banorët pas përfundimit të spektaklit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Dua Lipa mbërrin në Prishtinë

Dua Lipa mbërrin në Prishtinë

Magazina
Interesim i madh i qytetarëve për të blerë bileta për festivalin

Interesim i madh i qytetarëve për të blerë bileta për festivalin "Sunny Hill 2024"

Magazina
Bebe Rexha takohet edhe me Sellmën e Kacin, flet shqip me ta

Bebe Rexha takohet edhe me Sellmën e Kacin, flet shqip me ta

Magazina
Bëhet i ditur programi i artistëve për katër netët e festivalit “Sunny Hill”

Bëhet i ditur programi i artistëve për katër netët e festivalit “Sunny Hill”

Magazina
“Porosis gjithmonë dy kafe, kthej kokën por prap vetëm

“Porosis gjithmonë dy kafe, kthej kokën por prap vetëm", Agron Llakaj përlot me postimin për të bashkëshorten e ndjerë

Magazina
Luiz Ejlli shpreh ngushëllime për vdekjen e Faton Hajrizit: Tani hero duhet t’i themi

Luiz Ejlli shpreh ngushëllime për vdekjen e Faton Hajrizit: Tani hero duhet t’i themi

Magazina
Kalo në kategori