LAJMI I FUNDIT:

Efi Dhedhes shkëlqen në një fustan të bardhë në fotografitë e fundit

Efi Dhedhes shkëlqen në një fustan të bardhë në fotografitë e fundit

Efi Dhedhes ka befasuar ndjekësit e saj në rrjetet sociale me një serë fotografish të reja ku ajo shfaqet në tërë shkëlqimin e saj.

Fotografitë, ku Dhedhes shihet e veshur me një fustan të bardhë të gjatë dhe të zbuluar në pjesën e gjoksit, kanë marrë komplimente të pafundme nga fansat.

Fustani shfaq elegancën me një prekje provokuese, ka bërë që Efi të duket mahnitëse dhe engjëllore.

Foto: Efi Dhedhes/Instagram

Fustani i bardhë i thekson linjat e saj, ndërsa detajet e dizajnit në zonën e gjoksit shtojnë një element unik në pamjen e saj.

Efi Dhedhes njihet për zgjedhjet e saj të guximshme dhe unike në stilin personal.

Fotografitë e saj të fundit janë një dëshmi e qartë e aftësisë së saj për të kombinuar sensualitetin me klasin në mënyrë të hatashme. /Telegrafi/

Foto: Efi Dhedhes/Instagram
Foto: Efi Dhedhes/Instagram
Foto: Efi Dhedhes/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

Magazina
Rihanna zbulon se do të kishte më shumë fëmijë, ndërsa flet për zgjerimin e familjes së saj prej katër anëtarësh

Rihanna zbulon se do të kishte më shumë fëmijë, ndërsa flet për zgjerimin e familjes së saj prej katër anëtarësh

Magazina
Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Magazina
Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës

Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës "J'Adore” të Dior, pasi Charlize Theron e kishte këtë punë për dy dekada

Magazina
Kalo në kategori