LAJMI I FUNDIT:

‘Efekti Kader’ – banorja e re që trazoi ujërat në Big Brother VIP Kosova 2

‘Efekti Kader’ – banorja e re që trazoi ujërat në Big Brother VIP Kosova 2
Foto: Screenshot/YouTube

Kader Kicaj është banorja më e re që u fut të premten në Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo lirshëm mund të thuhet se trazoi ujërat në shtëpinë më të famshme në Kosovë, pasi u komentua mjaft shumë nga banorët.


E njëjta hyri ndërmjet disa konkurrentëve e po ashtu edhe lëshoi disa ‘thumba’ që të tjerët nuk i prisnin.

Në klipin që u prezantua në spektakël, bukuroshja nga Prizreni fillimisht u tha banorëve se nuk i njeh, përveç Bleros.

"Mos ma luaj moralisten", Alaudin Hamiti i reagon ashpër Shqipes gjatë spektaklit
Lexo po ashtu "Mos ma luaj moralisten", Alaudin Hamiti i reagon ashpër Shqipes gjatë spektaklit

Kjo bëri që të flitet, e të ketë komente nga konkurrentët, që thanë se duhej të mësonte pak për secilin.

Sipas Kicajt, ajo nuk u prit mirë nga vajzat, të cilat kanë shprehur njëfarë xhelozie për të.

Megjithatë, pritet të shihet në vazhdim se si do të rrjedhë loja e saj në BBVK. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Azem Gagica eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2, por i qëllon bileta kthyese

Azem Gagica eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2, por i qëllon bileta kthyese

Magazina

"Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar", Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

Magazina
Alba takon motrën në BBVK - i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Alba takon motrën në BBVK - i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Magazina

"Ky është sulm fizik" - publikohet materiali ku tregon incidentin mes Shqipes dhe Gani Gërmisë

Magazina
Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Magazina
Kalo në kategori