LAJMI I FUNDIT:

Edon Zhegrova shënon super gol te Lille

Edon Zhegrova shënon super gol te Lille
Reklama

Lille është duke fituar 1-0 ndaj  Le Havre në kuadër të javës së shtatë në Ligue 1.

Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, me dy skuadrat që synonin të përfitonin nga gabimet e njëra-tjetrës.


Ishte minuta e 40-të e takimit, kur Edon Zhegrova e kaloi në epërsi Lillen me një asistim të Diakite.

Ky është goli i parë i Zhegrovës në këtë edicion, ndërsa shpreson të vazhdojë me këtë formë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Renditja e re e FIFA-s: Kosova ngritët në pozitë rekord, Shqipëria bie për tri pozita

Renditja e re e FIFA-s: Kosova ngritët në pozitë rekord, Shqipëria bie për tri pozita

Përfaqësueset
“Ai është një dhuratë për futbollin”, Ancelotti plot lëvdata për yllin ‘befasues’ të Real Madridit

“Ai është një dhuratë për futbollin”, Ancelotti plot lëvdata për yllin ‘befasues’ të Real Madridit

La Liga
Mbappe tashmë ka vendosur se kë do të zgjidhte mes Arsenalit dhe Liverpoolit

Mbappe tashmë ka vendosur se kë do të zgjidhte mes Arsenalit dhe Liverpoolit

Premier League
Luis  Enrique zbulon emrin e lojtarit më me ndikim në botë, nuk është Messi apo Mbappe

Luis Enrique zbulon emrin e lojtarit më me ndikim në botë, nuk është Messi apo Mbappe

Ndërkombëtare
Goli i parë i Galatasarayt kundër Man Utd nuk duhej të pranohej për shkak të rregullit pak të njohur

Goli i parë i Galatasarayt kundër Man Utd nuk duhej të pranohej për shkak të rregullit pak të njohur

Liga e Kampionëve
“Nëse organi antidoping po bën punën e tij, Djokovic duhet të pezullohet”, legjenda franceze godet ashpër nacionalistin serb

“Nëse organi antidoping po bën punën e tij, Djokovic duhet të pezullohet”, legjenda franceze godet ashpër nacionalistin serb

Tenis
Kalo në kategori