LAJMI I FUNDIT:

E ka shoqëruar gjatë gjithë kohës në turneun në Mbretërinë e Bashkuar – nëna e Beyonce detyrohet të kthehet në Amerikë për shkak të një urgjence

E ka shoqëruar gjatë gjithë kohës në turneun në Mbretërinë e Bashkuar – nëna e Beyonce detyrohet të kthehet në Amerikë për shkak të një urgjence
Foto: Getty Images

Nëna e Beyonces, Tina Knowles, iu desh të ndërpriste qëndrimin e saj në Mbretërinë e Bashkuar.

Reklama

Tina, 69 vjeçe, ndan Beyoncen me ish-burrin Mathew Knowles, 71 vjeç, pasi u nda zyrtarisht nga ai në vitin 2011.

Dizajnerja e modës dhe mamaja e famshme tani është e martuar me 76-vjeçarin Richard Laëson dhe ata ndajnë një rezidencë në Los Angeles.

Foto: Wire Image

Dhe fatkeqësisht, asaj iu desh të kthehej në shtëpinë e saj më shpejt se sa ishte planifikuar për shkak të një ‘urgjence’.

Beyonce i ka dhuruar stafit të hotelit ku po qëndron në Londër bileta VIP për shkak të kujdesit ndaj saj
Lexo po ashtu Beyonce i ka dhuruar stafit të hotelit ku po qëndron në Londër bileta VIP për shkak të kujdesit ndaj saj

Tina ka jetuar jetën e saj më të mirë në tokën britanike gjatë javëve të fundit duke e shoqëruar Beyonce në turne.

View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

“The Renaissance” përfundon ecurinë e tij në Mbretërinë e Bashkuar këtë fundjavë.

Ikona e muzikës ndërkaq në këtë turne ishte e shoqëruar edhe nga vajza e saj 11 vjeçare, që u ngjit disa herë në skenë me të.

View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Krijuesja e hitit “Broken Hearted Girl” do të jetë në turne deri në fund të shtatorit.

Ajo do ta përmbyllë këtë epokë në New Orleans. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Në trend Magazina

Më shumë
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Magazina
Pierce Brosnan dhe djali i tij pozuan së bashku dhe mahnitën fansat

Pierce Brosnan dhe djali i tij pozuan së bashku dhe mahnitën fansat

Magazina
Xhuli shfaqet në Times Square, Andi zbulon 'hilen' se si çdo njeri mund të shfaqet për 15 sekonda në 'billboard'

Xhuli shfaqet në Times Square, Andi zbulon 'hilen' se si çdo njeri mund të shfaqet për 15 sekonda në 'billboard'

Magazina
Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Magazina
Kalo në kategori