Rep-artisti i njohur, Nush, së bashku me Rino Sopjani, që një kohë të gjatë kanë paralajmëruar bashkëpunimin e tyre.

Artistët kanë vendosur që të bashkojnë forcat e tyre, për të sjellë një projekt mjaft të veçantë në tregun muzikor.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Nush ka bërë të ditur se kënga më e re është publikuar në të gjitha platformat digjitale.

“A e din” titullohet projekti i tyre, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur Cekic Beatz.

Teksti i cili ka të bëjë kryesisht prek tematikën e dashurisë është shkruar nga këngëtari Rino Sopjani dhe reperi Nush.

View this post on Instagram

A e Din • OUT Now !! 💃💢 🔱 Link In Bio 💫

A post shared by RINO (@rinosopjani) on Jun 30, 2020 at 8:01am PDT

Kënga ka rezultuar të jetë e pëlqyer nga fansat e dyshes, pasi në mënyrë të vazhdueshme janë duke e komentuar pozitivisht. /Telegrafi/