LAJMI I FUNDIT:

E dashura e Bellingham gjendet ‘mes dy zjarresh’, ta përkrah vendlindjen apo të dashurin në gjysmëfinalen e Euro 2024

E dashura e Bellingham gjendet ‘mes dy zjarresh’, ta përkrah vendlindjen apo të dashurin në gjysmëfinalen e Euro 2024

Partnerja e Jude Bellingham do të vihet në pozitë të vështirë gjatë ditës së sotme (e mërkurë).

Kjo sepse kundërshtari i radhës që Bellingham shpreson të mposhtë nuk është askush tjetër veçse vendi i Laura Celia Valk, Holanda.

Dhe ndërsa Laura, e cila ka më shumë se gjysmë milioni ndjekës në Instagram, pa dyshim do të dojë që 21-vjeçari Bellingham të bëjë më të mirën, ajo gjithashtu do të mbështesë atdheun e saj për të dalë fitues.


Jude Bellingham

Laura ka bashkëpunuar me një numër markash të njohura, duke përfshirë ‘PrettyLittleThing’.

Jude Bellingham shkëlqeu në fushë, por e dashura e tij mungoi në ndeshjen e parë të Anglisë
Lexo po ashtu Jude Bellingham shkëlqeu në fushë, por e dashura e tij mungoi në ndeshjen e parë të Anglisë

Ajo ka themeluar gjithashtu agjencinë e saj të modelingut, “The Four Models”, duke lënë gjithashtu fansat të mahnitur në disa raste me postimet e saj në rrjetet sociale.

Laura Celia Valk

Angli – Holandë është një ndeshje titanike në futbollin ndërkombëtar, me 23 ndeshje të luajtura mes tyre.

Por ishte Anglia që fitoi herën e fundit që të dy kombet u takuan në një kampionat evropian, me një fitore 4-1 në vitin 1996. /Telegrafi/

Laura Celia Valk

Laura Celia Valk

Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian dhe motra e saj marrin pjesë në dasmën e miliarderit më të madh në Azi, vishen si indiane në ceremoni

Kim Kardashian dhe motra e saj marrin pjesë në dasmën e miliarderit më të madh në Azi, vishen si indiane në ceremoni

Magazina
Bebe Rexha vë në pah gjoksin atraktiv në imazhet e fundit me dekoltenë e hapur

Bebe Rexha vë në pah gjoksin atraktiv në imazhet e fundit me dekoltenë e hapur

Magazina
Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Magazina
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina
Në Sunny Hill do të performojnë emrat më të njohur të hip-hop skenës vendore: Konfirmohen PINT, Ghetto Geasy dhe Capital T

Në Sunny Hill do të performojnë emrat më të njohur të hip-hop skenës vendore: Konfirmohen PINT, Ghetto Geasy dhe Capital T

Magazina

"Sepse Bana's të ban mirë", Arbana Osmani sjell sipërmarrjen e saj në Prishtinë: Radhën e ka rikthimi në ekran

Butrint Avdyli
Kalo në kategori