LAJMI I FUNDIT:

Më e bukur vajza apo nëna, Cindy Crawford dhe Kaia Gerber shkëlqejnë edhe në Paris (Foto)

Më e bukur vajza apo nëna, Cindy Crawford dhe Kaia Gerber shkëlqejnë edhe në Paris (Foto)

Cindy Crawford është nënë krenare e vajzës Kaia Gerber dhe djalit Presley Gerber, të cilët gjithashtu merren me modën.

Reklama

Njëra prej modeleve legjendare të viteve të nëntëdhjeta, vazhdon të jetë ende një nga femrat më të bukura në botë.

Kaia dukej shumë bukur në Paris (REX/Shutterstock)
Nga Naomi Campbell tek Carla Bruni, Versace rikthen modelet legjendë në pasarelë (Foto)
Lexo po ashtu Nga Naomi Campbell tek Carla Bruni, Versace rikthen modelet legjendë në pasarelë (Foto)

Crawford dëshmoi edhe njëherë se mund t’u bëjë konkurrencë modeleve, kur parakaloi me kolegët Naomi Campbell, Claudia Schiffer, Helen Christensen dhe Carla Bruni, në fund të shfaqjes Versace në Milano.

Ikonat e viteve të nëntëdhjeta u shfaqën në evenimentin e Versace në Milani (Reuters)

Ndërkaq, ajo dhe familja e saj kanë qenë sërish në qendër të vëmendjes edhe gjatë Javës së modës në Paris.

Cindy nuk është e vetmja në familje që ka shkëlqyer në këto evenimente të modës. Vajza e saj 16-vjeçare, Kaia, debutoi në shtegun e modës dhe mahniti gjithë të pranishmit në Milano, ndërsa gjatë shfaqjes në Paris, mediat rozë e kanë krahasuar me nënën e saj të famshme.

Kaia gjatë parakalimit në pistën e modës në Paris (WireImage)

Edhe djali i Crawford, 18-vjeçari Presley, ka qenë gjithashtu i përfshirë në botën e manekinëve qe disa vite.

E gjithë familja, së bashku me bashkëshortin e Cindy, Randy Gerber, ishin në qendër të vëmendjes në kryeqytetin francez. /KP/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
David Beckham shkon me sandale të veshura me çorape në Javën e Modës në Paris

David Beckham shkon me sandale të veshura me çorape në Javën e Modës në Paris

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Era Istrefi vjen me poza joshëse duke treguar barkun e saj të hollë

Era Istrefi vjen me poza joshëse duke treguar barkun e saj të hollë

Magazina
Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Magazina
Butrint Imeri pozon pranë makinës super luksoze i veshur në kostum elegant

Butrint Imeri pozon pranë makinës super luksoze i veshur në kostum elegant

Magazina
Kalo në kategori