Donatella Versace ka sjellë një spektral të padiskutueshëm në Javën e modës në Milano.

Në pistën e pasarelës parakaluan disa prej ikonave të modës botërore.

Carla Bruni,tashmë 49 vjeç, Naomi Cambell, 47, Cindy Crawford, 51 dhe Helena Christenensen, 48, iu rikthyen pasarelës të veshura me fustane ‘arta’ të kreatores së famshme italiane.

Edhe pse periudha e artë e tyre, ishte në vitet ’90, ato adhurohen ende nga bota jo vetëm e modë, edhe pse janë në të 50-at e tyre.

Në këtë pasarelë, parakalonte edhe vajza 16-vjeçare e Cindy Crawfordit, Kaia Gerber. /Telegrafi/

#carbing out after #versace ?by @carolesabbagha ❤️?

A post shared by Naomi Campbell (@iamnaomicampbell) on Sep 22, 2017 at 4:56pm PDT