Vdat Muriqi shënoi dy gola të tjerë me Giresunsporit sot në Ligën e dytë të Turqisë.

Ish-sulmuesi i Lirisë së Prizrenit realizoi në barazimin 3:3 me Kayserin.

Këto ishin golat numër 15 dhe 16 për sulmuesin nga Prizreni, shkruan Olle.


Giresunspor – Kayseri Erciyesspor by macozetico