LAJMI I FUNDIT:

Dua Lipa ndahet nga partneri Romain Gavras

Dua Lipa ndahet nga partneri Romain Gavras

Dua Lipa thuhet se është ndarë nga i dashuri i saj regjisori Romain Gavras pas një romance të stuhishme tetë mujore.

Krijuesja e hiteve konfirmoi se ishte në lidhje me Romain, i cili është ish-partneri i Rita Orës, në mars, kur të dy u fotografuan duke shkuar në shtëpi së bashku nga sfilata e Javës së Modës në Paris në Saint Laurent.

Megjithatë , dyshja tani thuhet se tani kanë ndarë rrugët, sipas The Sun.

Këngëtarja ka vendosur që dëshiron të përqendrohet vetëm në muzikën e saj në momentin përpara publikimit të albumit të saj të tretë.

Me publikimin e këngës së saj të fundit, “Houdini”, të publikuar muajin e kaluar, ylli thuhet se është ndarë me francezin.

“Dua dhe Romain kanë ndarë rrugët pas një vere dashurie. Ajo ka dobësi kur bëhet fjalë për karrierën e saj dhe dyshja i dhanë fund lidhjes përpara se gjërat të përkeqësoheshin”, tha një burim.

“Romain e konsideronte Duan si punëtore, por ajo nuk planifikon të ngadalësojë për asgjë apo askënd”, shtoi burimi.

Dyshja u panë për herë të fundit duke shijuar një natë së bashku muajin e kaluar, teksa iu bashkua edhe vëllain e yllit, Gjin, 17 vjeç.

Treshja u pa duke u larguar nga Chiltern Firehouse, teksa Dua u duk elegante me pantallona lëkure të kuqe të theksuara, të cilat ajo i stiloi me një bluzë të bardhë me thumba dhe një pallto leshi gri.

Megjithatë, ylli gjithashtu ka zbuluar së fundmi se albumi i saj i ri është ‘vërtet personal’ dhe eksploron takimet dhe zbulimin nëse një i dashur është ‘i vërtetë apo jo’.

“Kanë më shumë ndjenjat dhe emocionet e ndryshme që keni gjatë gjithë periudhës së të qenit beqar” , tha Dua.

“Është gjithashtu mirëkuptim. Ju e kuptoni se çfarë doni. çfarë keni nevojë dhe çfarë meritoni. Kjo kalon nga faza e zbulimit të beqarisë në një marrëdhënie potencialisht të re”, u shpreh ajo.

Dua Lipa duket e mahnitshme ndërsa shijon një shëtitje në qytetin e New Yorkut
Lexo po ashtu Dua Lipa duket e mahnitshme ndërsa shijon një shëtitje në qytetin e New Yorkut

“Atëherë janë ditët e para dhe të shohësh të vërtetën pas dikujt – nëse janë të vërtetë apo jo. Ose kush janë ata”, ka deklaruar yllu.

Para se të takohej me Romain, artistja ishte në një lidhje me Anwar Hadid.

Dua u bë e famshme me albumin e saj debutues, “Dua Lipa”, dhe albumin e saj të fundit, “Future Nostalgia”, i cili sapo kaloi 10 miliardë transmetime. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori