Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Dua Lipa, duket se po kalon një kohë të mrekullueshme në Londër.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ndërsa vetëm në Instagram ndiqet nga mbi 73 milionë ndjerëz.

Zeshkania me këtë rast shpesh ndan me fansat imazhe e video të ndryshme dhe së fundmi nuk mungoi me disa të reja ku shfaqej nën shoqërinë e të motrës, Rina Lipa.

Dua Lipa (Foto: Instagram)

Motrat tashmë të famshme e të suksesshme shihet se kanë kaluar një mbrëmje të mirë së bashku e me miqtë e tyre të përbashkët.

Të gjitha lajmet nga Dua Lipa Të gjitha lajmet nga Dua Lipa

“Është gjë londineze”, ka shkruar ajo referuar njerëzve dhe të gjithë atyre që jetojnë në Londër.

Reklama

Dua Lipa (Foto: Instagram)

Në një nga pozat, 25-vjeçarja është shfaqur duke tymosur cigare ndërsa ka theksuar aksesorët ari dhe një unazë të dekoruar me flamurin e Britanisë së Madhe.

Reklama

Lipa gjithashtu mori vëmendje me fustanin e shkurtër të zi, i cili ia vë në pah linjat trupore në pjesën transparente te gjoksi.

Dua Lipa (Foto: Instagram)

Ajo ndërkaq po shijon akoma suksesin e albumit të dytë të titulluar “Future Nostalgia”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)