Këngëtarja e famshme, Dua Lipa dhe komediani Trevor Noah, thuhet se janë “thjesht miq” edhe pse u panë duke shijuar darkën së bashku në fillim të kësaj jave.

Reklama

26-vjeçarja u përfol se ishte në lidhje me prezantuesin e “The Daily Show”, 38-vjeç, pasi u fotografuan në disa momente të afërta, por një burim tani ka zbuluar se dyshja janë vetëm miq të mirë.

“Pavarësisht thashethemeve se ata po takohen, ata janë thjesht miq”, tha një burim i revistës People.

Foto: The Image Direct

Pretendimet vijnë pasi në një nga fotografitë dukej sikur Trevor po i dhuronte një puthje në buzë.

Reklama

Autorja e “One Kiss” u ‘godit’ në atë që ishte padyshim një takim, megjithëse ata janë në fazat e hershme të njohjes me njëri-tjetrin.

Reklama
Dua Lipa thuhet se ka nisur një romancë dashurie me komedianin Trevor Noah Dua Lipa thuhet se ka nisur një romancë dashurie me komedianin Trevor Noah

Pas përfundimit të takimit të tyre, ata të dy shkuan në shtëpi ndaras.

Foto: The Image Direct

“Padyshim që ka interes në të dyja anët”, u tha në vazhdim.

Romanca e supozuar me Noah vjen pas lidhjes së Duas me modelin amerikan, Anwar Hadid.

Me këtë të fundit kanë qenë bashkë për afro dy vjet. /Telegrafi/

Anwar dhe Dua Lipa (Foto: Getty Images)