Që pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP, Beatrix Ramosaj u tha se nuk ka qenë në gjendje të mirë emocionale.

Një moment të tillë brenda shtëpisë po e përjeton edhe i dashuri i saj, aktori Donald Veshaj.

Ky i fundit ka qenë tejet i shqetësuar gjatë këtyre ditëve për atë se si është këngëtarja jashtë, si po ndihet dhe si mund ta ketë parë gjithë situatën midis tyre.

View this post on Instagram

A post shared by 🤘 ARTIST (@donaldveshaj)

Ndonëse nuk ka bërë akoma një reagim në rrjete sociale, në Instagramin e Veshajt u bë mbështetja kundrejt 27-vjeçares.

Në profilin zyrtar të 26-vjeçarit u publikua një video ku shihet Donaldi përkrah Beatrix dhe një të bashkangjitur ku po qëndronte i vetëm.

U tha se është në ‘gjendje të rëndë emocionale’ dhe nuk bëri asnjë reagim pas largimit nga BB VIP, e ëma publikon një letër me fjalë prekëse në përkrahje të Beatrix U tha se është në ‘gjendje të rëndë emocionale’ dhe nuk bëri asnjë reagim pas largimit nga BB VIP, e ëma publikon një letër me fjalë prekëse në përkrahje të Beatrix

Shoqëruar me këtë video të tyre është edhe kënga “I was here” e yllit të muzikës pop, Beyonce.

View this post on Instagram

A post shared by 🤘 ARTIST (@donaldveshaj)

“Që ta shohësh ylberin duhet të presësh shiun Beatrix Ramosaj. Qëndro e fortë dashuria ime”, thuhet në postim.

Ramosaj ka refuzuar edhe ftesën në “Fun Club” për shkak të gjendjes aktuale paksa të vështirë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by 🤘 ARTIST (@donaldveshaj)