LAJMI I FUNDIT:

DJ PM, Dagz, Lumi B dhe Ermal Fejzullahu të shtunën sjellin këngën e re “Ma e mira”

DJ PM, Dagz, Lumi B dhe Ermal Fejzullahu të shtunën sjellin këngën e re “Ma e mira”

Një tjetër bashkëpunim i ri do të lansohet gjatë kësaj kohe nga disa artistë të njohur shqiptarë.

DJ PM, Dagz, Lumi B dhe Ermal Fejzullahu kanë bashkuar forcat për një këngë të re, që pritet të publikohet nesër (e shtunë).

Kjo është bërë e ditur nga rrjetet sociale, në një video të shkurtër të shpërndarë nga vet protagonistët e këtij projekti.

Foto: Screenshot/Instagram

“Nesër PM x Dagz x Lumi B x ErmaL. Ma e mira”, thuhet në postim.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Në bazë të një fragmenti të shkurtër, kënga besohet të jetë verore dhe një hit i padiskutueshëm.

View this post on Instagram

A post shared by Arbër Gumnishta (@dj_dagz)

Në këtë periudhë vere duhet theksuar që deri më tani janë publikuar një sërë projektesh të suksesshme.

Një pjesë e madhe e estradës gjithashtu janë shumë të angazhuar edhe me mbrëmje e koncerte. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Beyonce zbulon përse preu krejtësisht flokët kur u tradhtua nga Jay-Z në 2013, kishte një arsye të fortë

Beyonce zbulon përse preu krejtësisht flokët kur u tradhtua nga Jay-Z në 2013, kishte një arsye të fortë

Magazina
Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Magazina
Arta Kabashi reagon pas daljes nga Big Brother VIP Albania 3

Arta Kabashi reagon pas daljes nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
“Do ta fusim mes Meritonit dhe Ilnisës”- Juli dhe Lediona thurin plan për ndarjen e çiftit

“Do ta fusim mes Meritonit dhe Ilnisës”- Juli dhe Lediona thurin plan për ndarjen e çiftit

Magazina
Xhuli Nura shkëlqen me fustan nusërie: Mezi po pres

Xhuli Nura shkëlqen me fustan nusërie: Mezi po pres

Magazina
Ronaldo Sharka ironizon pas daljes së Albi Nakos nga Big Brother: Nuk e di a të kanë treguar se janë bërë protesta për ty

Ronaldo Sharka ironizon pas daljes së Albi Nakos nga Big Brother: Nuk e di a të kanë treguar se janë bërë protesta për ty

Magazina
Kalo në kategori