LAJMI I FUNDIT:

Distria Krasniqi pjesë e promovimit të xhudos në Lojërat Olimpike ‘Paris 2024’

Distria Krasniqi pjesë e promovimit të xhudos në Lojërat Olimpike ‘Paris 2024’

Distria Krasniqi është pjesë e promovimit të xhudos në ‘Lojërat Olimpike’ që mbahen në kryeqytetin francez Paris në vitin 2024.

Reklama

Trajneri i Kosovës, Driton Kuka ka shpërndarë foton e Distrias duke lajmëruar për një gjë të tillë.

“Për një ditë të mbarë. Drejt Parisit 2024”. “Foto nga European Judo Union, për promovimin e xhudos në Lojërat Olimpike ‘Paris 2024′”.

“Kampionja jonë Olimpike ishte pjesë e prezantimit kurse mungoj Nora meqenëse nuk ishte në Grand Slamin e Parisit kësaj radhe”, ka shkruar Kuka. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Sa do të fitojë Benzema te Al Ittihad në sekondë, minutë, javë, muaj dhe vit - shifra astronomike

Sa do të fitojë Benzema te Al Ittihad në sekondë, minutë, javë, muaj dhe vit - shifra astronomike

La Liga
Një gjest që vlen sa një mijë fjalë, Mourinho zbulon të ardhmen e tij përballë tifozëve në Olimpico

Një gjest që vlen sa një mijë fjalë, Mourinho zbulon të ardhmen e tij përballë tifozëve në Olimpico

Serie A
Ëndrra e Jurgen Klopp: Ky pritet të jetë formacioni startues i Liverpoolit me katër nënshkrime të reja

Ëndrra e Jurgen Klopp: Ky pritet të jetë formacioni startues i Liverpoolit me katër nënshkrime të reja

Premier League
Me flamujt e Shqipërisë e të Kosovës dhe këngën e Shkurte Fejzës - hyrje spektakolare e Milot Rashicës në stadium

Me flamujt e Shqipërisë e të Kosovës dhe këngën e Shkurte Fejzës - hyrje spektakolare e Milot Rashicës në stadium

Ligat tjera
Pesë yjet që mund të zëvendësojnë Karim Benzeman te Real Madridi

Pesë yjet që mund të zëvendësojnë Karim Benzeman te Real Madridi

La Liga
Paraqitet një blerës serioz për blerjen e Interit

Paraqitet një blerës serioz për blerjen e Interit

Serie A
Kalo në kategori