LAJMI I FUNDIT:

Disa prej sekreteve të yjeve botërore që i kanë mbajtur të fshehur ndër vite

Disa prej sekreteve të yjeve botërore që i kanë mbajtur të fshehur ndër vite

Shfaqjet, vendimet, por edhe e gjithë jeta e personave të famshëm gjykohet nga publiku.

Reklama

Për këtë arsye, shumë yje përpiqen që të fshehin disa detaje nga mediat dhe fansat e tyre besnik.

E para gjë që bie në sy është shkëlqimi në Hollywood, më pas edhe magjia dhe lavdia dhe krijohet përshtypja se jeta e të famshmëve është një ëndërr e vërtetë.

Megjithatë, siç ndodh, prapa skenave dhe përtej syve të publikut, disa gjëra të aktorëve, këngëtarëve, modeleve janë aq bukur të fshehur, sa që vështirë është të zbulohen.

Kështu, për shembull, Brad Pit u përpoq të fshihte nga e gjithë bota se për një kohë të shkurtër kishte punuar edhe si shofer i striptizerkave. Pas shfaqjeve, ai mblidhte veshjet e tyre.

Një tjetër rrëfim i pazakontë ka aktori i famshëm Danny DeVito. Kolegu i Bradit punonte si  floktar në morg, ku padyshim se nuk dëshironte të fliste për këtë periudhë të jetës së tij.

Jack Nicholson gjithashtu përjetoi dramë të vërtetë dhe momente të vështira në vitin e 37-të të lindjes. Gjatë rritjes, ai jetoi me nënën dhe motrën, për të zbuluar më vonë se “nënën e vërtetë” e kishte gjyshe ndërsa motra e tij ishte nëna biologjike. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Magazina
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Magazina
Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Magazina
Një influencues kinez ndërron jetë pas sfidës me alkool në TikTok - piu shtatë shishe gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë

Një influencues kinez ndërron jetë pas sfidës me alkool në TikTok - piu shtatë shishe gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë

Magazina
Mbrëmje e paharrueshme për Uzunin, pas ngjitjes në La Liga - futbollisti shqiptar propozon për martesë partneren në mes të fushës

Mbrëmje e paharrueshme për Uzunin, pas ngjitjes në La Liga - futbollisti shqiptar propozon për martesë partneren në mes të fushës

Magazina
Kalo në kategori