LAJMI I FUNDIT:

Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt – Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt – Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

Aktori i njohur hollivudian dhe partnerja e tij 53-vjeç më e vogël, Noor Alfallah, janë fotografuar së bashku në Beverly Hills dhe duket se çifti i ka zgjidhur problemet që lindën në lidhje pas lindjes së fëmijës së tyre të parë së bashku.

Në fotot e publikuara ekskluzivisht nga Page Six, Pacino dhe Nooe shiheshin duke lënë një darkë intime në E. Baldi në Beverly Hills.


Alfallah u ul në sediljen e shoferit, ndërsa Pacino zuri vendin e pasagjerit pas takimit të përbashkët dhe u nisën në drejtim të panjohur.

Aktori duket i panjohur në fotot e fundit.

Të gjitha lajmet nga Al Pacino
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Al Pacino

Duket se ka shtuar disa kilogramë më tepër dhe përshtypjen e përgjithshme nuk e kanë përmirësuar as flokët e shprishur dhe rrobat e gjera.

Foto: Getty Images

“Unë nuk do ta quaja këtë një takim. Duket më shumë se ajo e mori atë për një shëtitje”, bëri shaka një përdorues i Twitter.

Është hera e parë që Pacino dhe Alfallah – të cilët mirëpritën djalin Romano në qershor 2023 – janë parë së bashku që nga përfundimi i betejës së tyre për kujdestarinë katër muaj më parë. /Telegrafi/

Foto: Backgrid

Në trend Magazina

Më shumë
Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Lavdije Rexhepi
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision:

Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision: "Ushtrinë time do ta bëj" ma ke kushtuar mua, sepse po e bëja ushtrinë në atë kohë

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina
Xhuli: Në Kosovë nuk do të bëhet më luftë, por nëse bëhet Vedati do të ikë përsëri - ai është 'Komandant Bllaca'

Xhuli: Në Kosovë nuk do të bëhet më luftë, por nëse bëhet Vedati do të ikë përsëri - ai është 'Komandant Bllaca'

Magazina
Tuna reagon e revoltuar: Alamet burra - gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemegjinj

Tuna reagon e revoltuar: Alamet burra - gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemegjinj

Magazina
Kalo në kategori