LAJMI I FUNDIT:

DiCaprio dhe Pitt bëhen bashkë në filmin e ri

DiCaprio dhe Pitt bëhen bashkë në filmin e ri

Leonardo DiCaprion dhe Brad Pittin do t’i shohim sërish në një projekt të përbashkët filmik.

Reklama

Aktorët e famshëm hollivudian do të jenë protagonistë kryesor në dramën filmike për Charles Mansonin.

Se filmi mund të jetë një ndër më të shikuarit është edhe regjia e filmit, të cilën e bën Quentin Tarantino.

Aktorët do të shfaqen në filmin e titulluar “Once Upon a Time in Hollywood”, i cili do të xhirohet në Los Angelesin e vitit 1969.

Gjersa DiCaprio do të jetësojë yllin televiziv Rick Daltonin, Brad Pitt do të luajë dublerin e Cliff Boothit.

“Nuk mund të jem më i lumtur kur do të kem në ekip DiCaprion dhe Pittin në rolin e Rickut dhe Cliffit”, ka thënë Tarantino.

Theksojmë se ditë më parë Tarantino ka pohuar se për këtë film ka punuar gjatë pesë vjetëve të fundit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Brenda ambienteve të CineStar - kinemaja më e madhe në Evropën Juglindore hap dyert në Kosovë: Thjesht Wow!

Brenda ambienteve të CineStar - kinemaja më e madhe në Evropën Juglindore hap dyert në Kosovë: Thjesht Wow!

Butrint Avdyli
Getinjo publikon një fotografi me Vivienin pas lajmeve për ribashkimin e tyre

Getinjo publikon një fotografi me Vivienin pas lajmeve për ribashkimin e tyre

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waitit shpërfaqin çastet e tyre intime në fotosesionin e ri

Rita Ora dhe Taika Waitit shpërfaqin çastet e tyre intime në fotosesionin e ri

Magazina
Dafina Zeqiri merr vëmendje me një tjetër paraqitje si nuse

Dafina Zeqiri merr vëmendje me një tjetër paraqitje si nuse

Magazina
Kalo në kategori