LAJMI I FUNDIT:

Dhe ndodh: Guns N’ Roses të ribashkuar mbajnë koncertin e parë pas 23 vitesh (Foto/Video)

Dhe ndodh: Guns N’ Roses të ribashkuar mbajnë koncertin e parë pas 23 vitesh (Foto/Video)

Anëtarët e rok grupit legjendar “Guns N’ Roses” performuan për herë të parë bashkë, pas 23 vitesh, në një koncert të mbajtur të shtunën mbrëma në Troubadour të Los Angelesit.

Reklama

Axl Rose, Slash dhe Duff McKagan, u bënë sërish bashkë, ndërsa pjesë e këtij koncerti ishin edhe kitaristi Richard Fortus, bateristi Frank Ferrer dhe tastieristët Dizzy Reed dhe Melissa Reese, raporton NME.

Rreth 500 fansa janë lejuar të hyjnë në këtë koncert, në prag të koncerteve që do t’i mbajë grupi në Amerikë, transmeton Koha.net.

Prezentë në këtë koncert ishin edhe të famshmit, si Bradley Cooper, Kate Hudson, Lenny Kravitz, Jim Carrey, Chris Brown, Nicholas Cage e Michelle Rodriguez.

guns1

salsh slash1 ax

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Arnold Schwarzenegger kujton momentin kur i rrëfeu gruas së tij se kishte një fëmijë me shërbyesen e shtëpisë

Arnold Schwarzenegger kujton momentin kur i rrëfeu gruas së tij se kishte një fëmijë me shërbyesen e shtëpisë

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Ike” - protagoniste në klip është ish e dashura e tij ruse

Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Ike” - protagoniste në klip është ish e dashura e tij ruse

Magazina
Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Magazina
Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Magazina
Kalo në kategori