Ndërkohë që po shijon suksesin e këngëve të saj, Melinda Ademi vazhdon të jetë aktive edhe në rrjetet sociale.

Reperja numëron mbi 812 mijë ndjekës në Instagram, ku publikon imazhe të ndryshme që kryesisht kanë të bëjmë me karrierën e saj, materialet muzikore dhe fotosesionet e ndryshme.

View this post on Instagram

Oh, hey there.

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on Apr 7, 2019 at 11:00am PDT

Gjatë fundjavës, Melinda e ka publikuar një fotografi, në të cilën ka pozuar si bionde në mënyrë atraktive.

Të gjitha lajmet nga Melinda Ademi Të gjitha lajmet nga Melinda Ademi

“Oh, përshëndetje atje”, është përshkrimi i fotografisë së publikuar në rrjetin social Instagram.

Melinda Ademi (Foto: InstaStory/MelindaAdemi)

“Çifteli” është titulli i këngës më të fundit të Melindës, të cilën e ka publikuar me videoklip më 28 mars dhe deri më tani është shikuar mbi 3.3 milionë herë në YouTube. /Telegrafi/