LAJMI I FUNDIT:

Deportivo 2-1 Barcelona, notat e lojtarëve (Foto)

Deportivo 2-1 Barcelona, notat e lojtarëve (Foto)

Deportivo de La Coruna ka fituar kundër Barcelonës me rezultat 2-1 në La Liga.

Reklama

Golat në këtë takim për vendasit i shënuan Joselu (40’) dhe Alex Bergantinos (74’), kurse për Barçën shënoi Luis Suarez (46’).

Më i miri në takim ishte Joselu, ndërsa nga klubi katalunas portieri Marc-Andre ter Stegen dhe Luis Suarez, ndërsa më poshtë keni notat e dy skuadrave.

Notat e lojtarëve të Deportivos:

Notat e lojtarëve të Barcelonës:

Në trend Sport

Më shumë
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Trajneri i Çekisë thotë se në Air Albania do ta kenë ndeshjen më të vështirë deri më tani

Trajneri i Çekisë thotë se në Air Albania do ta kenë ndeshjen më të vështirë deri më tani

Ndërkombëtare

"Sulmuesi që i ka munguar Chelseat, nuk duket si një lojtar që ka munguar për 11 muaj" - gazeta britanike me fjalë të mëdha për Armando Brojën

Premier League
“Fadil Vokrri” mund të mos rinovohet fare, Çeku zbulon arsyet

“Fadil Vokrri” mund të mos rinovohet fare, Çeku zbulon arsyet

Përfaqësuesja e Kosovës
Nga buja mediatike, mënyra si ndodhi dhe mesazhet e shqiptarëve: Armand Duka rrëfehet si zv.president i UEFA-s

Nga buja mediatike, mënyra si ndodhi dhe mesazhet e shqiptarëve: Armand Duka rrëfehet si zv.president i UEFA-s

Kombëtarja e Shqipërisë
Neymar thotë

Neymar thotë "nuk është e mundur" kur shikon pamjet se si rregullohet fusha e Al Hilal

Ligat tjera
Kalo në kategori