LAJMI I FUNDIT:

Deklaratat e Adrit dhe Shqipes e acaruan Gani Gërminë, reagon ashpër: Heshtja ime flet më shumë se fjalët

Deklaratat e Adrit dhe Shqipes e acaruan Gani Gërminë, reagon ashpër: Heshtja ime flet më shumë se fjalët
Foto: Screenshot/YouTube

Gani Gërmia ka qenë cak i një klipi që u shfaq në spektaklin e natës së sotme (e hënë).

Ai u përmend nga Adri dhe Shqipe Hysenaj për çështjen e alkoolit, duke thënë se ka një ndikim të madh tek ai.

Pas këtij videoklipi ka reaguar ashpër prezantuesi, duke thënë se kësaj radhe ka vendosur të mos flasë, pasi heshtja tregon më shumë.

Foto: Screenshot/YouTube

“Për dallim prej herëve të tjera po përgjigjem në heshtje, sepse heshtja ime flet më shumë se fjalët”, u shpreh ai.

“Nuk është më i njëjti që në momentin që nuk ka futur alkool në gojë” - Shqipja dhe Adri me komente për Gani Gërminë
Lexo po ashtu “Nuk është më i njëjti që në momentin që nuk ka futur alkool në gojë” - Shqipja dhe Adri me komente për Gani Gërminë

Tutje, humoristi shqiptar shtoi: “Nuk kam nevojë të më tregoj kush çka me bo, kam dalë tre javë favorit. Flisni për çfarë të doni”.

Foto: Screenshot/YouTube

Shqipja dhe Adri ndërkohë kanë folur vazhdimisht për Ganinë dhe për lojën e tij brenda.

Ata e kanë akuzuar Gërminë se nuk është i njëjti në momentin që nuk pi. /Telegrafi/