LAJMI I FUNDIT:

“Nuk është më i njëjti që në momentin që nuk ka futur alkool në gojë” – Shqipja dhe Adri me komente për Gani Gërminë

“Nuk është më i njëjti që në momentin që nuk ka futur alkool në gojë” – Shqipja dhe Adri me komente për Gani Gërminë

Ka nisur spektakli i Big Brother VIP Kosova 2 me debate të shumta ndërmjet banorëve.

Një temë që është diskutuar mjaft shumë ka qenë alkooli dhe si cak në lidhje me këtë kanë qenë disa konkurrentë.


Në klipin e prezantuar në spektaklin e natës së sotme (e hënë), shihet Shqipja teksa flet me Adrin.

Foto: Screenshot/YouTube

Këngëtari thotë se Gani Gërminë e njeh nga jashtë, e ka mik të mirë, por që po e tepron me pijen.

“E njoh prej jashtë, e kam shok të mirë. Me pi po e tepron shumë. Shumë mirë ishte në fillim, u lodh menjëherë”, u shpreh ai.

"Nëse dëshiron ta dish që dikush është për ty, lëre të shkojë" - Blero me këshilla dashurie për Azemin
Lexo po ashtu "Nëse dëshiron ta dish që dikush është për ty, lëre të shkojë" - Blero me këshilla dashurie për Azemin

Shqipja në anën tjetër shtoi: “Ganiu ka rënë në gjumë”.

Foto: Screenshot/YouTube

Vazhdimin për këtë e bëri sërish Adri duke thënë se ndryshoi pasi e ka ndal pijen.

“Prej se e ka ndal pijen”, thekson këngëtari.

Foto: Screenshot/YouTube

“Nuk është më Ganiu që në momentin që nuk ka futur alkool në gojë. Është rehatuar, është qetësuar”, tha ish-konkurrentja e “Përputhen”.

“Jo, jam kanë t’u e kqyr lojën, ma bëjke një ditë”, tha në anën tjetër Adri duke e përfunduar këtë bisedë, e duke kaluar më pas te Ylli. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina

"Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar", Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

Magazina
Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Magazina
“Hape gojën se ia qëlloj” Buci provon t'ia fusë rrushin në gojë Santianës

“Hape gojën se ia qëlloj” Buci provon t'ia fusë rrushin në gojë Santianës

Magazina
Shqipja e ashpër në debat me Albën: Të gjithë këtu brenda të kanë pasuar si top

Shqipja e ashpër në debat me Albën: Të gjithë këtu brenda të kanë pasuar si top

Magazina
“E puthte dhe i afrohej”, publikohet video ku Gani Gërmia i bën presion Shqipes dhe ajo i kërkon të largohet

“E puthte dhe i afrohej”, publikohet video ku Gani Gërmia i bën presion Shqipes dhe ajo i kërkon të largohet

Magazina
Kalo në kategori