LAJMI I FUNDIT:

Dashuri, familje dhe gatim i shkëlqyer – të gjitha në Izi’s Apartment

Dashuri, familje dhe gatim i shkëlqyer – të gjitha në Izi’s Apartment

Nëse po kërkoni një vend të ëmbël për të kaluar një mbrëmje të bukur me atë personin special ose për të ndarë një tavolinë me familjen, Izi’s Apartment 197 mund të jetë vendi i duhur për ju. Vendndodhja është në qendër, lehtë për të arritur dhe mbi të gjitha, ofron një atmosferë të ngrohtë ku mund të relaksoheni dhe të keni kohë cilësore me njerëzit që i doni. 

Ambient i këndshëm që ofron rehati dhe mikpritje

Ambienti aty është i këndshëm dhe i rehatshëm, me një ndjenjë mikpritjeje që të bën të ndihesh si në shtëpinë tënde. Në Izi’s Apartment, dekori është i menduar mirë dhe ju krijon ndjesinë e intimitetit që ju nevojitet kur jeni jashtë dhe doni të flisni pa u ndjerë sikur keni botën rreth jush. 

Ushqim dhe shërbim i klasit të parë

Sa i përket ushqimit, janë zgjedhura me kujdes gjërat më të mira për tu ofruar. Nga fillimi me antipastat, deri tek koktejet dhe verërat që mund të zgjidhni për të shoqëruar ushqimin tuaj, gjithçka është bërë që ju të keni një përvojë të paharrueshme. 

Por jo vetëm kaq, shërbimi në Izi’s Apartment është i klasit të parë. Stafi është gjithmonë aty për t’ju ndihmuar dhe për t’ju bërë të ndiheni të veçantë. Ata janë të gatshëm të dëgjojnë dhe të rekomandojnë nga menyja për t’ju siguruar që çdo zgjedhje është e duhura për ju. 

Argëtim dhe ushqim i shijshëm

Për ata që duan të bëjnë një kujtim të bukur në një mbrëmje të qetë apo ata që duan të festojnë në një grup më të madh, Izi’s Apartment 197 është i përshtatshëm për të dyja. Është një vend ku mund të keni biseda, të qeshni dhe të shijoni ushqime të shijshme pa u shqetësuar për gjë tjetër.  

Kështu që, nëse po kërkoni një vend për një darke të veçantë, Izi’s Apartment 197 mund të jetë zgjedhja që do të mbahet mend për një kohë të gjatë. 

Për më shumë informacione kontaktoni:

Facebook: Izi’s Apartment 197

Instagram: izisapartment197official

Tel: 044 555 553