Dafina Zeqiri shquhet si njëra ndër këngëtaret atraktive, me më së shumti ndjekës në rrjetet sociale.

Përveç imazheve artistike, atyre nga përditshmëria apo edhe aktiviteteve muzikore, Dafina nuk heziton që herë pas here të ndajë me fansat ehe fotografi provokuese.

Së fundmi, ajo publikoi në rrjetin social Instagram një imazh, ku shfaqej mjaft tërheqëse teksa lahej në pishinë.

Teksa ka pozuar me flokët e prera shkurt dhe duart e vendosura mbi mermer, këngëtarja nuk ka hezituar që të vë në dukje edhe të pasmet e saj.

View this post on Instagram

Ciao, come stai…..

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on Nov 8, 2019 at 7:17am PST

“Përshëndetje, si jeni”, ka shkruar Dafina në mbishkrimin e fotografisë, referuar faktit se këtë fotografi e ka realizuar në Milano të Italisë.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për vijat e trupit. /Telegrafi/