LAJMI I FUNDIT:

Dafina Zeqiri publikon foto përkrah Mozzik nga xhirimet e videoklipit në Stamboll

Dafina Zeqiri publikon foto përkrah Mozzik nga xhirimet e videoklipit në Stamboll
Dafina Zeqiri Foto: Instagram/dafina.zeqiri
Reklama

Dyshja e njohur dhe e suksesshme e estradës shqiptare, Dafina Zeqiri dhe Mozzik janë bërë bashkë për të sjellur një duet të ri.

Artistet kanë zbuluar se kanë punuar për një këngë të re dhe tashmë kanë nisur xhirimet e videoklipit që po bëhen në Stamboll të Turqisë.


Ishte Dafina ajo që ka publikuar së fundmi një fotografi ku shihet përkrah Mozzikut në një makinë.

“Pahiri”, ka shkruar këngëtarja duke zbuluar dhe lokacionin e xhirimeve.

Fansat e tyre të shumtë kanë reaguar në hapësirën e komenteve duke deklaruar se mezi presin këngën e re të dyshes.

Ndërkohë, autorja e “Malli” ngacmoi mbrëmë (e hënë) fansat duke ndarë një video me Mozzik për të konfirmuar se kanë realizuar një bashkëpunim të parë mes tyre. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Në trend Magazina

Më shumë
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Rita Ora bashkë me Taika Waititin ia hedhin valles me këngë shqipe për 28 Nëntor

Rita Ora bashkë me Taika Waititin ia hedhin valles me këngë shqipe për 28 Nëntor

Magazina
Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Këngëtarja rumune, Andreea Vilcan viziton Prekazin për 28 Nëntor

Këngëtarja rumune, Andreea Vilcan viziton Prekazin për 28 Nëntor

Magazina
Kalo në kategori