Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është padyshim ndër më të dashurat ndonjherë.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme imazhe nga përditshmëria.

Gjatë ditës së sotme (e hënë) ajo është parë duke dalë së bashku me të dashurin e saj, DJ Geek.

Foto: Instastory

Padyshim që në rrjetin social Instagram ajo ka sjell fotografi, ndërsa pozonte së bashku me të në makina.

Dafina shihej me një kapele dhe syze, derisa për këtë paraqitje ajo kishte përdorur më pak makijazh.

Dyshja çdo herë marrin vëmendje me pozat e marra, ndërsa gjithmonë komentohet për të mirë nga fansat.

Ani pse njëherë u ndanë, këngëtarja vendosi që të rikthehet sërish me të dashurin e saj. /Telegrafi/