LAJMI I FUNDIT:

Dafina Zeqiri merr vëmendje me një nga videot e fundit duke vënë në pah fizikun atraktiv

Dafina Zeqiri merr vëmendje me një nga videot e fundit duke vënë në pah fizikun atraktiv

Ajo nuk ka dyshim se është njëra prej artisteve më të pëlqyera e më të suksesshme shqiptare.

Fjala është për Dafina Zeqirin, e cila tashmë e ka dëshmuar, ndonëse vazhdon të jetë akoma aktive me projekte muzikore.

Veç kësaj, bukuroshja shpesh ndan me fansat imazhe e video të ndryshme nëpër rrjete sociale.

Foto: Screenshot/TikTok

Krijuesja e hitit “Dasma” këtë herë ka marrë vëmendje të madhe me një video të shpërndarë në TikTok.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

34 vjeçarja shfaqet në top formë me një palë bikini të veçanta, të shoqëruar me një pelerinë ngjyrë kafe.

Foto: Screenshot/TikTok

Komplimentet qenë të shumta edhe nga miqtë e ndjekësit në pjesën për komente.

Këngëtarja ndërkohë vetëm pak ditë më parë solli këngën e re “Xhane Xhane” në bashkëpunim me Brunon dhe Klajdi Harunin. /Telegrafi/

@dafinapipinazeqiriMmhmmm 😶‍🌫️♬ original sound – Love Island

Në trend Magazina

Më shumë
I tha se ka varësi nga substancat dhe bën një gjest me hundë, Sara Gjordeni qan me dënesë pas deklaratës së Roza Latit

I tha se ka varësi nga substancat dhe bën një gjest me hundë, Sara Gjordeni qan me dënesë pas deklaratës së Roza Latit

Magazina
Arta Kabashi konfirmon lidhjen me një personazh të njohur publik

Arta Kabashi konfirmon lidhjen me një personazh të njohur publik

Magazina
Fation Kuqari pësoi një incident gjatë një loje në Big Brother - u detyrua të lë shtëpinë për pak orë

Fation Kuqari pësoi një incident gjatë një loje në Big Brother - u detyrua të lë shtëpinë për pak orë

Magazina
Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Magazina
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Magazina
Drenusha Latifi publikon mesazhet mbështetëse që ka marrë pas rrëfimit për dhunën nga ish-bashkëshorti

Drenusha Latifi publikon mesazhet mbështetëse që ka marrë pas rrëfimit për dhunën nga ish-bashkëshorti

Magazina
Kalo në kategori