LAJMI I FUNDIT:

Dafina Zeqiri mahnit me pozat e reja nga Mykonos

Dafina Zeqiri mahnit me pozat e reja nga Mykonos

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri së fundmi ka nisur pushimet.

Artistja nga Kosova ka zgjedhur si destinacion Mykonos në Greqi, ndërsa ka zbuluar se atje ndodhet me partnerin e ri dhe miqtë e saj.

Ndërsa, përmes llogarisë së saj në Instagram, Dafina ka publikuar imazhe të ndryshme joshëse nga atje.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Edhe së fundmi, autorja e “Kaje” dukej e mahnitshme teksa pozoi nga një jaht në mes të oqeanit.

E veshur me një kostum dypjesësh me ngjyrë të bardhë, ajo kompletoi dukjen edhe me një palë syze dielli dhe aksesor.

View this post on Instagram

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Fansat e saj e saj të shumtë reaguan duke duke i pëlqyer dhe komentuar fotot e reja.

Dafina Zeqiri publikon bashkëpunimin e ri "Xhane, xhane"
Lexo po ashtu Dafina Zeqiri publikon bashkëpunimin e ri "Xhane, xhane"

Ndërkohë, kujtojmë që së fundmi Dafina publikoi këngën më të re “Xhane, xhane” që erdhi në bashkëpunim me Klajdi Harunin dhe Brunon. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Magazina
Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt - Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt - Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

Magazina
Ciara tregon trupin e jashtëzakonshëm 10 javë pas lindjes, në “SAG Awards 2024”

Ciara tregon trupin e jashtëzakonshëm 10 javë pas lindjes, në “SAG Awards 2024”

Magazina
Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Magazina
Kalo në kategori