LAJMI I FUNDIT:

Courtney Cox rrëfen për përvojën e parë intime

Courtney Cox rrëfen për përvojën e parë intime
Courteney Cox (Foto: Alberto E. Rodriguez/Getty Images for Turner/Guliver)

Aktorja amerikane, Courteney Cox, ka rrëfyer se e ka humbur virgjërinë në moshën 21 vjeçare.

Reklama

“Nuk kam ditur asgjë për seksin, nëna ime nuk ka folur me mua për këtë temë”, ka thënë 54-vjeçarja gjatë pjesëmarrjes në emisionin The Late Late Show të James Corden.

Ndoshta nuk duhet ta them këtë, por dua të tregoj se virgjërinë e kam humbur në moshën 21 vjeçare. Mendoj se duhet të jem krenare për këtë”, ka shtuar ajo.

Gjatë emisionit, Courteney e ka treguar edhe një ngjarje interesante për nënën e saj, e cila kur kishte mësuar se aktorja ishte në një lidhje afatgjate i kishte blerë të brendshme që të dukej atraktive.

Të gjitha lajmet nga Courtney Cox
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Courtney Cox

“Më dërgoi të brendshme që ‘ta përjetoja feminitetin tim’. Quheshin Olga dhe kishin më shumë dantellë sesa pambuk, por ishin shumë më të bukura se ato që i mbaja unë”.

Courteney Cox (Foto: Rich Fury/Getty Images/Guliver)

“Isha e prapambetur kur ishte fjala për gjëra të tillë”,  ka thënë më tej ylli i serialit “Friends”.

Aktorja hollivudiane aktualisht është në lidhje me këngëtarin e grupit “Snow Patrol”, Johnny McDaid. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Më dhemb" - Dua Lipa kritikon ministrat britanikë për atë që thanë rreth emigrantëve shqiptarë

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Beyonce i ka dhuruar stafit të hotelit ku po qëndron në Londër bileta VIP për shkak të kujdesit ndaj saj

Beyonce i ka dhuruar stafit të hotelit ku po qëndron në Londër bileta VIP për shkak të kujdesit ndaj saj

Magazina
Beteja me tumorin, Nita Latifi rrëfen frikën që përjetoi në Big Brother VIP Albania

Beteja me tumorin, Nita Latifi rrëfen frikën që përjetoi në Big Brother VIP Albania

Magazina
Kalo në kategori