LAJMI I FUNDIT:

Çiljeta dhe Noizy realizojnë klipin e ri (Foto)

Çiljeta dhe Noizy realizojnë klipin e ri (Foto)
Reklama

Ka kohë që dyshja e famshme e muzikës shqiptare ka paralajmëruar një projekt të përbashkët muzikor.

Bëhet fjalë për Çiljetën dhe Noizyn, të cilët së bashku do të vijnë në këngën “Mama lover”, transmeton Telegrafi.


Këtë titull na lë të kuptojmë këngëtarja, e cila përmes një postimi në profilin e saj në “Instagram” ka paralajmëruar se ai dhe “bisha” siç e quan ajo Noizyn do të vijnë së shpejti me këngën e re.

Reperi ka paralajmëruar se publikimi i nga një klipi çdo të premte do të vazhdojë akoma por nuk është zbuluar nëse edhe ky bashkëpunim do të jetë në vazhdën e këtyre publikimeve./Telegrafi/

Untitled

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Magazina
“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

Magazina
Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës

Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës "Porsche", nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

Magazina
Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Kalo në kategori