Temperaturat tashmë janë rritur dhe së bashku me to  edhe bukuroshes shqiptare kanë nisur të ekspozojnë hiret e tyre.

Tash e disa ditë jemi edhe zyrtarisht në stinën verore dhe të famshmet tona gjithnjë e më tepër po sjellin imazhe të nxehta në Instagram.

Diell, verë, plazh, det, bikini dhe linja seksi shohim thuajse çdo ditë në rrjetet sociale të femrave më të njohura të ekranit shqiptar.

Por, shtrohet pyetja se cila prej tyre duken më bukur të veshur në bikini.

Telegrafi ka bërë një përmbledhje me femrat më seksi të showbizit shqiptar dhe lexuesve u mbetet të zgjedhin se cila është e bukura.

Shikoni imazhet e mëposhtme të personaliteteve tona shqiptare. /Telegrafi/

View this post on Instagram

🦁

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Jun 23, 2019 at 5:41am PDT

View this post on Instagram

How many degrees is it by you?

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on May 25, 2019 at 12:19pm PDT

View this post on Instagram

🐻 Xena

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on Jun 23, 2019 at 1:59am PDT

View this post on Instagram

Jambo Bwana

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on Jun 19, 2019 at 5:10am PDT

View this post on Instagram

👀

A post shared by Lorena Haliti (@lorenahaliti) on Jun 6, 2019 at 3:10pm PDT

View this post on Instagram

I know you know that I know

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on May 20, 2019 at 11:39am PDT

View this post on Instagram

#sunshine

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on Jun 10, 2019 at 10:10am PDT

View this post on Instagram

Morning routines

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on Jun 21, 2019 at 3:20am PDT

View this post on Instagram

Me mire duke qeshur😬

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on Jun 21, 2019 at 11:46am PDT

View this post on Instagram

stars in d i o r 💋

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on Feb 14, 2019 at 8:58am PST

View this post on Instagram

Sunday 🍡

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on Jun 16, 2019 at 10:02am PDT