LAJMI I FUNDIT:

Christina Aguilera shfaqet me stilin e saj unik, për ditëlindjen e saj të 43-të në Las Vegas

Christina Aguilera shfaqet me stilin e saj unik, për ditëlindjen e saj të 43-të në Las Vegas

Christina Aguilera festoi ditëlindjen e saj të 43-të në Las Vegas të hënën e kaluar.

Këngëtarja hyri në Instagram të premten për të ndarë fotografi duke treguar se si festoi me të dashurit e saj në një shfaqje të Kylie Minogue.

Fotografia e parë në serinë e fotografive ishte ajo duke treguar veshjen e saj plot elegancë, tërësisht të zezë, teksa pozonte në ashensor, shkruan DailyMail.


Ajo kishte veshur një bluzë grafike të bashkuar me një minifund lëkure dhe çizme mbi gju.

Ajo gjithashtu kishte veshur një xhaketë lëkure të gjerë dhe një palë syze dielli, retro.

Ajo po ‘pikonte’ në diamante, ndërsa aksesonte me një palë vathë të mëdhenj me rrathë, disa zinxhirë si dhe unaza verbuese.

Më pas, ajo ndau një video të saj dhe të miqve të saj të ulur në pjesën e pasme të një karroce golfi, teksa po kalonin nëpër një vend me sa duket përpara performancës së Minogue.

Si pjesë të ditëlindjes, Aguilera ndau gjithashtu një kuti të hapur dhuratash, duke përfshirë gota të mbuluara me diamant të zi ku lexonin ‘Xtina’. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Jo vetëm rrogën e 13-të, emisioni

Jo vetëm rrogën e 13-të, emisioni "Radar" ia pagoi dëgjuesit edhe pushimet verore

Magazina
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina
Mercedes, Lamborghini e Porsche - Don Xhoni prezanton koleksionin e tij të veturave luksoze: E falënderoj Allahun për gjithçka që më ka dhënë`

Mercedes, Lamborghini e Porsche - Don Xhoni prezanton koleksionin e tij të veturave luksoze: E falënderoj Allahun për gjithçka që më ka dhënë`

Magazina
Ishte duke bërë 'selfie' - Miss Maqedonia bie nga lartësia në Ohër dhe përfundon në spital me 11 brinjë të thyera

Ishte duke bërë 'selfie' - Miss Maqedonia bie nga lartësia në Ohër dhe përfundon në spital me 11 brinjë të thyera

Magazina
Interesim i jashtëzakonshëm për koncertin e Dua Lipës në 'Wembley', të gjitha biletat shiten për pesë minuta

Interesim i jashtëzakonshëm për koncertin e Dua Lipës në 'Wembley', të gjitha biletat shiten për pesë minuta

Magazina
Robert Berisha ankohet për çmimet e larta në jug të Shqipërisë: E dhashë makinën për të paguar shezlonet

Robert Berisha ankohet për çmimet e larta në jug të Shqipërisë: E dhashë makinën për të paguar shezlonet

Magazina
Kalo në kategori