LAJMI I FUNDIT:

Christina Aguilera duket tejet simpatike me një xhaketë lëkure dhe xhinse, teksa del për një darkë në Los Angeles

Christina Aguilera duket tejet simpatike me një xhaketë lëkure dhe xhinse, teksa del për një darkë në Los Angeles

Christina Aguilera doli me një dukje “casual” me një xhaketë lëkure dhe xhinse, ndërsa doli për një darkë në Los Angeles të shtunën.

Këngëtarja e “Genie in a Bottle” shkëlqeu me xhinset “bootleg” të stolisur me kryqe dhe një xhaketë lëkure të zezë “YSL”, ndërsa shijonte një mbrëmje në Catch Steak.

Christina, dukej elegante, teksa e kombinonte veshjen me çizme lëkure të zeza me majë dhe një çantë dore të zezë “Prada”, shkruan DailyMail.


Ajo e përfundoi pamjen duke i kapur flokët e saj bionde në bisht, dhe vendosi një gjerdan të thjeshtë argjendi.

Pamja e saj erdhi vetëm dy ditë pasi ajo tregoi anën e saj të zjarrtë teksa promovonte lubrifikantin personal nga kompania e saj “Playground” në Instagram.

Këngëtarja veshi një fustan të zi të mëndafshtë pa rripa, me një dekolte të thellë dhe mëngë të tejdukshme dhe mbajti lart një shishe me vaj intimiteti “Mood Maker” nga “Playground”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Sepse Bana's të ban mirë", Arbana Osmani sjell sipërmarrjen e saj në Prishtinë: Radhën e ka rikthimi në ekran

Butrint Avdyli
Melinda Ademi shkëlqen në fotografi të reja: Tregon format fantastike të trupit

Melinda Ademi shkëlqen në fotografi të reja: Tregon format fantastike të trupit

Magazina
Georgina Rodriguez mahnit në bikini në pushimet familjare, ndërsa Cristiano Ronaldo duket me humor të lartë pas humbjes në Euro 2024

Georgina Rodriguez mahnit në bikini në pushimet familjare, ndërsa Cristiano Ronaldo duket me humor të lartë pas humbjes në Euro 2024

Magazina
Mercedes, Lamborghini e Porsche - Don Xhoni prezanton koleksionin e tij të veturave luksoze: E falënderoj Allahun për gjithçka që më ka dhënë`

Mercedes, Lamborghini e Porsche - Don Xhoni prezanton koleksionin e tij të veturave luksoze: E falënderoj Allahun për gjithçka që më ka dhënë`

Magazina
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina
Kim Kardashian magjeps me një dukje joshëse, në një jaht luksoz në fotografitë e reja

Kim Kardashian magjeps me një dukje joshëse, në një jaht luksoz në fotografitë e reja

Magazina
Kalo në kategori