LAJMI I FUNDIT:

Chris Martin dhe Dua Lipa shkëmbyen puthje në prapaskenën e festivalit “Glastonbury”, The Sun shkruan se ata flirtuan me njëri-tjetrin

Chris Martin dhe Dua Lipa shkëmbyen puthje në prapaskenën e festivalit “Glastonbury”, The Sun shkruan se ata flirtuan me njëri-tjetrin

Ai kohët e fundit u nda nga aktorja e filmit “Fifty Shades”, Dakota Johnson, pas një romance 20 mujore.

Reklama

Por duket se Chris Martin thuhet se ka flirtuar së fundmi me këngëtaren shqiptare, Dua Lipa, në prapaskenat e festivalit “Glastonbury”.

Përfaqësuesi i Coldplay, 42 vjeç, mundohej të linte përshtypje të mirë para krijueses së hitit “New Rules”, shkruan DailyMail, transmeton Telegrafi.

Dua vetë është e freskët pas ndarjes së saj nga kuzhinieri Issac Carew, 33 vjeç, muajin e kaluar, pas një periudhe 18 muajshe së bashku.

Një burim për The Sun tha: “Sapo Chris pa sytë e Duas, ai ishte i ngrirë në vend, dhe qëndroi me të përgjatë gjithë mbrëmjes”.

“Ajo dukej e lumtur që ishte pranë tij dhe madje e prezantoi atë me familjen e saj”, tha më tej burimi për Dua Lipën.

I brendshmi vazhdoi të shpjegonte se dyshja po bisedonin me njëri-tjetrin ‘për moshat’ dhe se sa herë që ishin vetëm, Chris ‘flirtonte me Duan’.

Burimi shtoi: “Ishte e qartë se kishte shumë kimi mes tyre – dhe kur ata u drejtuan në bar Guerilën në zonën Shangri-La, ata ndanë një puthje me njëri-tjetrin”.

Chris dhe Dua më parë i dhuruan njëri-tjetrit një puthje edhe në zonën VIP të festivalit.

Ndërsa flitet për një lidhje të re të saj, Dua Lipa shfaqet me shumë stil dhe atraktive në "Glastonbury 2019"
Lexo po ashtu Ndërsa flitet për një lidhje të re të saj, Dua Lipa shfaqet me shumë stil dhe atraktive në "Glastonbury 2019"

Sidoqoftë, burri i mëparshëm i Gwyneth Paltrow mund të ketë njëfarë konkurrence me modelin Anwar Hadid, 20 vjeç, me të cilin thuhet Dua së fundmi ka nisur një lidhje pas ndajres nga Isaac.

Isaac Carew dhe Dua Lipa (Foto: Eamonn M. McCormack/Getty Images/Guliver)

Këngëtarja u bë më e afërt me modelin Anwar, vëllain e vogël të Bella dhe Gigi Hadidit, gjatë kohës sa qëndroi në Los Anxhelos, sipas The Sun.

Ndërkohë, u njoftua se arsyeja që Chris u nda me aktoren Dakota, 29 vjeçe, ishte fakri se ajo ‘nuk ishte gati të kishte fëmijë’. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adrola Dushi pëson një incident: Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu

Adrola Dushi pëson një incident: Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu

Magazina
Edon Shileku heq dorë nga identiteti

Edon Shileku heq dorë nga identiteti "Victoria Owns" me të cilin u shfaq në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Vajza e Madonnas, Lourdes Leon merr vëmendje me paraqitjen e saj në Madrid

Vajza e Madonnas, Lourdes Leon merr vëmendje me paraqitjen e saj në Madrid

Magazina
Jordyn Woods vjen me fotografi

Jordyn Woods vjen me fotografi "të zjarrta" për ditëlindjen e 26-të

Magazina
Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Magazina
Publikohet traileri i filmit

Publikohet traileri i filmit "Në kuadër të dashurisë", premiera nga 9 tetori

Magazina
Kalo në kategori