LAJMI I FUNDIT:

Chris Brown thotë se është lodhur nga njerëzit që ende e gjykojnë për sulmin fizik ndaj Rihannas

Chris Brown thotë se është lodhur nga njerëzit që ende e gjykojnë për sulmin fizik ndaj Rihannas

Chris Brown thotë se është lodhur nga njerëzit që ende e kritikojnë atë për sulmin ndaj Rihannas dhe e quajtën incidentin e dhunshëm një “gabim” që ai bëri kur ishte 17 vjeç.

Këngëtari, 33 vjeç, shkoi në një postim në Instagram kundër atyre që ai tha se po vazhdonin “narrativën” se ai kishte abuzuar me Rihannën në vitin 2009.

Ai i referohej një incidenti në shkurt të atij viti, ku ai dhe Rihanna, të cilët ishin çift në atë kohë, u grindën. Ai e sulmoi fizikisht këngëtaren dhe ajo u shtrua në spital, sipas People Magazine.

Foto: Getty Images

Broën u akuzua për sulm dhe kërcënime. Ai më vonë u deklarua fajtor në gjykatë për një krim, që do të thoshte se ai i shmangej një dënimi me burg, raportoi The Guardian.

Atij iu dhanë pesë vjet shërbim prove të mbikëqyrur dhe gjashtë muaj punë në komunitet.

Foto: Getty Images

Komentet e fundit të Brown mund të lidhen me reagimet ndaj tij që kur Chloe Bailey njoftoi se ai u shfaq në një këngë të re nga albumi i saj debutues “In Pieces”, i cili do të publikohet në mars.

Sipas emisionit radiofonik The Breakfast Club , disa fansa ishin të zemëruar me vendimin e Bailey për të punuar me Brown.

Pas kësaj Brown reagoi ndaj atyre që kritikojnë të kaluarën e tij: “Nëse akoma më urren për një gabim që kam bërë kur isha 17 vjeç, ju lutem largohuni nga këtu”.

Foto: Getty Images

“Jam shumë i lodhur nga vrapimi me këtë narrativë”, vazhdoi Brown.

Nuk është hera e parë në javët e fundit që e kaluara e Brown dhe Rihanna rishfaqet.

Chris Brown reagon pas performancës së Rihannas në “Super Bowl” dhe lajmit për shtatzëninë e saj të dytë
Lexo po ashtu Chris Brown reagon pas performancës së Rihannas në “Super Bowl” dhe lajmit për shtatzëninë e saj të dytë

Gjatë performancës së themelueses së Fenty në Super Bowl, Brown bëri një postim në Instagram me fjalët “vazhdo kështu vajzë ” pranë një ‘emoji’ me zemër dhe lutje, në mbështetje të saj.

Foto: Film Magic

Rihanna njoftoi se ishte shtatzënë me fëmijën e saj të dytë me ASAP Rocky gjatë performancës.

Përveç sulmit ndaj Rihannas, në vitin 2017, ish-partneres tjetër të tij Karrueche Tran iu dha një urdhër ndalimi pesë-vjeçar kundër tij, pasi Brown dyshohej se u bë agresiv ndaj saj kur ajo nuk do t’i kthente paratë dhe dhuratat që ai dha gjatë marrëdhënies së tyre. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Magazina
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Magazina
Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Magazina
Burri që gjuajti me telefon Bebe Rexhën gjatë koncertit të saj, mund t'i shpëtojë burgut pasi bëri 40 ditë shërbim në komunitet

Burri që gjuajti me telefon Bebe Rexhën gjatë koncertit të saj, mund t'i shpëtojë burgut pasi bëri 40 ditë shërbim në komunitet

Magazina
Kalo në kategori