LAJMI I FUNDIT:

Calhanoglu: Më pëlqejnë United dhe Barcelona

Calhanoglu: Më pëlqejnë United dhe Barcelona

Mesfushori i Bayer Leverkusenit, Hakan Calhanoglu, ka pranuar se ai ka ambicie që të kalojë te Manchester United.

Ai ka aluduar se Barcelona po ashtu është opsion që e tundon.

Lajmet e fundit nga transferimet e lojtareve
Lexo po ashtu Lajmet e fundit nga transferimet e lojtareve

“Barcelona dhe Manchester United janë klube të mëdha që do të ishin vështirë të refuzohen”.

“Por, unë nuk kam thënë ndonjë gjë për ndonjë transfer, ose diçka të tillë”, u shpreh mesfushori ofensiv.

Calhanoglu është mesfushor i shumëanshëm që mund të luajë ku do, edhe prapa sulmuesve. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Inteligjenca Artificiale bën një parashikim tronditës: Ligën e Kampionëve e fiton Barcelona, mposht në gjysmëfinale Real Madridin

Inteligjenca Artificiale bën një parashikim tronditës: Ligën e Kampionëve e fiton Barcelona, mposht në gjysmëfinale Real Madridin

Liga e Kampionëve
“Është Modrici i ardhshëm, blijeni” - Ancelotti i kërkon Perezit blerjen e yllit të Interit

“Është Modrici i ardhshëm, blijeni” - Ancelotti i kërkon Perezit blerjen e yllit të Interit

La Liga
Si Neymar e ndihmoi Dani Alves të reduktonte dënimi për përdhunim

Si Neymar e ndihmoi Dani Alves të reduktonte dënimi për përdhunim

Ndërkombëtare
Kështu duket burgu ku do të kalojë Dani Alves katër vitet e ardhshme të jetës së tij

Kështu duket burgu ku do të kalojë Dani Alves katër vitet e ardhshme të jetës së tij

La Liga
Zbulohet data e re e kthimit të Jude Bellingham

Zbulohet data e re e kthimit të Jude Bellingham

La Liga
Man Utd po përgatitet për një transformim të frikshëm të skuadrës – 11 lojtarë të ekipit të parë do të shiten, mes tyre emra të njohur

Man Utd po përgatitet për një transformim të frikshëm të skuadrës – 11 lojtarë të ekipit të parë do të shiten, mes tyre emra të njohur

Premier League
Kalo në kategori