LAJMI I FUNDIT:

Cafu ka pritur më shumë nga Neymar

Cafu ka pritur më shumë nga Neymar

Ftuesi i Kupës së Botës me Brazilin, Cafu, ka pranuar se paraqitjet e Neymarit në Rusi ishin larg prej pritjeve të tij.

Reklama

Ai beson se përkundër performancës së dobët, Neymari mbetet talenti më i madh brazilian i 10 viteve të fundit.

“Ne të gjithë kemi pritur më shumë nga asi jonë”.

“Neymari ëht ënjë as dhe ne presi prej tij të bëj gjëra të ndryshme në fushë”.

“Kjo është normale, edhe kritikat janë të natyrshme se do të godasin Neymarin. Paraqitjet e tij ishin jashtë pritjeve tona. Ishin nën nivelin që kemi pritur”, theksoi Cafu.

Më tëj mbrojtësi kritikoi ashpër trajnerin Tite, i cili thotë se bëri gabime, kurse tha se Gabriel Jesus i meritoi kritikat sepse nuk shënoi gola. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kështu do të duket Real Madridi pa Benzeman, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

Kështu do të duket Real Madridi pa Benzeman, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

La Liga
Ëndrra e Jurgen Klopp: Ky pritet të jetë formacioni startues i Liverpoolit me katër nënshkrime të reja

Ëndrra e Jurgen Klopp: Ky pritet të jetë formacioni startues i Liverpoolit me katër nënshkrime të reja

Premier League
E konfirmuar, Lionel Messi largohet nga Paris Saint-Germain

E konfirmuar, Lionel Messi largohet nga Paris Saint-Germain

Ligue 1
Ocampos e realizoi me stil penalltinë ndaj Romës duke mos shikuar drejt portës

Ocampos e realizoi me stil penalltinë ndaj Romës duke mos shikuar drejt portës

Liga e Evropës
Portierit Aro Muric i dyfishohet vlera në treg në dy muajt e fundit të sezonit me Burnley

Portierit Aro Muric i dyfishohet vlera në treg në dy muajt e fundit të sezonit me Burnley

Premier League
Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Premier League
Kalo në kategori