LAJMI I FUNDIT:

Bukuroshja u trondit me çantën që mori në Gucci

Bukuroshja u trondit me çantën që mori në Gucci

Allison Kuch u bë virale brenda pak ditësh për videon e publikuar në TikTok dhe arsyeja është një qese letre gjigante Gucci.

Por ajo që është në të vërtetë interesante në të gjithë historinë është se në çantë nuk ka asgjë.

Përkundrazi, në çantën promocionale të këtij dyqani luksoz ndodhet një çantë me përmasa mesatare.


@allisonkuchwanna know why my bag is so big? Its full of secrets;)♬ My Heart Will Go On (Love Theme from “Titanic”) – Céline Dion

Sa e saktë se sa e madhe është çanta që ajo mori mund ta shihni në videon e mëposhtme, e cila ka mbledhur 11.5 milionë shikime në vetëm tre ditë. “Jam shumë e turpëruar”, tha ajo në video.

Në një video të mëvonshme ajo ka treguar edhe përmbajtjen që fshihej në të. Është një çantë Gucci me jute me madhësi mesatare.

“Por, pse është çanta kaq e madhe”, “Atyre u mbaruan çanta më të vogla për blerje?”, “Ajo çantë nuk ka thuaj Gucci, thotë loot me”, “Ti je bërë një billboard me këmbë”, janë disa nga komentet. /Telegrafi/

@allisonkuchhes acting like being married to me isnt enough of a gift♬ My Heart Will Go On (Love Theme from “Titanic”) – Céline Dion

Në trend Fun

Më shumë
Një grua shtatzënë

Një grua shtatzënë "kapi" burrin me dashnoren e tij në plazh - befason reagimi i tyre

Interesante
Gati shpërtheu një përleshje masive: Një adoleshent vendosi “të marrë masa” kundër çiftit që po putheshin në një plazh të SHBA-së

Gati shpërtheu një përleshje masive: Një adoleshent vendosi “të marrë masa” kundër çiftit që po putheshin në një plazh të SHBA-së

Fun
Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Fun
Telefoni ra në një kafaz me majmunë dhe lëvizja e njërës prej kafshëve befasoi njerëzit

Telefoni ra në një kafaz me majmunë dhe lëvizja e njërës prej kafshëve befasoi njerëzit

Fun
Trendi i ri i mbështetësve të Trumpit - fasha si aksesor në vesh

Trendi i ri i mbështetësve të Trumpit - fasha si aksesor në vesh

Interesante
Ajo po ecte në plazh, më pas u rrëzua papritur - gruaja për pak sa nuk u

Ajo po ecte në plazh, më pas u rrëzua papritur - gruaja për pak sa nuk u "gëlltit" nga rëra

Fun
Kalo në kategori